WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

Site içi arama

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Tutku. Gelenek. Uzmanlık. Bizim için tutku, gelenek ve uzmanlık, uzun vadeli düşünmenin ve sorumlu eylemlerin temelidir. Bu üç temel, iklim ve kaynakların korunması alanlarında geleceğe yönelik ve sürdürülebilir çözümlerin geliştirilmesine doğru bize rehberlik ediyor.

Bu bağlamda, şirketimiz; alanında uzman teknik kadrosu, deneyimli süpervizörleri ve geniş çalışma ekipleriyle, gelişen teknolojiye ayak uydurarak, yenilikçi, ekonomik, güvenilir çözümler sunarak, her zaman daha iyisini gerçekleştirme hedefi ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Sun Filtre su arıtma ve filtrasyon çözümlerinde 2005 yılından günümüze bir çok endüstriyel, belediye, sulama, balast suyu, Petrol, Gaz ve evsel kullanım suyu alanındaki  uygulamalarını korumak için kapsamlı bir su filtreleme sistemleri hattı geliştirmeye olan tutkusunu ve bağlılığını adamıştır. Her Sun Filtre su filtrasyon sistemi, verimlilik, etkinlik ve güvenilirlik için üretilmiştir ve mükemmellik, müşteri hizmetlerine olan bağlılığımızla desteklenmektedir.

Tutku. Gelenek. Uzmanlık. Bizim için tutku, gelenek ve uzmanlık, uzun vadeli düşünmenin ve sorumlu eylemlerin temelidir. Bu üç temel, iklim ve kaynakların korunması alanlarında geleceğe yönelik ve sürdürülebilir çözümlerin geliştirilmesine doğru bize rehberlik ediyor. Bu bağlamda, web sitemizi CO2 dengeleme önlemleriyle iklime nötr hale getirdik.

  • 0 (552) 271 18 61

  • 0 (536) 032 35 61

  • sun@sunfiltre.com

  • Sun Filter Office Address: Avşar Mh.40007 Sk. G3 Beyşehir / KONYA / TURKEY. Sun Filter Production Facility and Warehouse Address: 4.O.S.B Büyükkavacık Mah. 101.Cadde. No: 7F 42110 Konya / TURKYE.

  • Hafta İçi: 08:00 - 18:00 Arası.
    Cumartesi: Kapalı
    Pazar: Kapalı